Koncerty

Koncerty organizowane w przestrzeniach Katowice Miasto Ogrodów

Uwaga! Organizatorem poniższych wydarzeń nie jest Katowice Miasto Ogrodów. W razie pytań prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia (informacja/kontakt znajduje się pod każdym z wydarzeń).


LemON akustycznie w Katowicach

Kiedy: 28 pa ździernika 2020, godz. 19 (Uwaga! koncert przeniesiony na 21 marca 2021, godz. 19)
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów 

Organizator: Agora Muzyka >>> KONTAKT


Koncert Sławek Uniatowski The Best Of II

Kiedy: 27 listopada 2020  UWAGA! Koncert przeniesiony na 27 listopada 2021, godz. 19
Gdzie:
Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Organizator: Paweł Kopala Copa Cabana, tel. 662 771 980 mail: info@copalamusica.pl

 

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

Kiedy: 20 marca 2021 roku KONCERT ODWOŁANY!

W sprawie zwrotu biletów prosimy o kontakt z organizatorem koncertu: Adria-Art info@adria-art.pl

Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Organizator: Adria - Art, adria-art.plinfo@adria-art.pl


KULT Akustik -  (Uwaga! koncert przeniesiony - NOWY TERMIN - 18 kwietnia 2021 roku, godz. 19)

Od oraganizatora:

 

Drodzy Państwo,

koncert Kult Akustik w Katowicach zaplanowany na 29 listopada (wcześniej 15 marca, 24 czerwca) odbędzie się w nowym terminie, 18 kwietnia 2021.

Godzina oraz miejsce wydarzenia pozostają niezmienne. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują ważność dla nowej daty!

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak, mimo wszelkich starań, obecne obostrzenia wynikające z wprowadzenia w Polsce czerwonej strefy, uniemożliwiają nam realizację koncertu dla zaplanowanej liczby publiczności.

Wierzymy, że zobaczymy się z Państwem w komplecie w kwietniu!

-----------------------

Kiedy: 18 kwiecień 2021 roku, godz. 19
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Akustyczna trasa Kultu to już prawdziwa tradycja, corocznie ciesząca się znakomitą frekwencją oraz uznaniem fanów w całym kraju. Już w lutym 2020 zespół Kazika Staszewskiego ponownie zabierze swoją publiczność w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu.

Bilety>>> Ticketclub, Stodola.pl lub w kasie Klubu Stodoła na ul. Batorego 10 w Warszawie

Organizator: Klub Stodołastodola@stodola.pl, tel. 22-825-60-31


Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Kiedy:  1 marca 2021 - UWAGA! KONCERT PRZENESIONY, NOWY TERMIN PODAMY WKRÓTCE
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Zespół Varius Manx działa już od 30 lat, a podczas ich koncertów sale wciąż są wypełnione po brzegi. Jubileuszowa trasa koncertowa to okazja, by posłuchać na żywo największych hitów z ostatnich trzech dekad.

W jubileuszową trasę koncertową zespół Roberta Jansona i braci Marciniaków rusza razem z Kasią Stankiewicz. Artyści niejednokrotnie dawali już popis swoich niebywałych możliwości muzycznych i wokalnych. Nie inaczej jest tym razem.

Sale koncertowe wypełnione po brzegi świadczą o stałej popularności zespołu. Różnorodność publiczności potwierdza też, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenia, bo kto nie zna piosenki „Orła cień”?

Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”, „Kot bez ogona”, „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

Organizator: Adria - Art, adria-art.plinfo@adria-art.pl


Cugowski z Zespołem Mistrzów - 50 lat na 100%.

Kiedy: 8 grudnia 2020 (Uwaga! Koncert przeniesiony na 11 kwietnia 2021)
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Charyzmatyczny wokalista postanowił uczcić okrągłą rocznicę pracy scenicznej wyjątkową trasą koncertową z wybitnymi muzykami i pełną niezapomnianych przebojów.

Chociaż Cugowski nie jest entuzjastą odznaczania kolejnych lat w kalendarzu, zdecydował się na huczne świętowanie 50-lecia swojej pracy artystycznej. Podczas niezwykłych koncertów wokalista zabierze publiczność w pasjonującą podróż przez pięć dekad artystycznej działalności, pełną wielkich i niezapomnianych hitów.

W jubileuszową trasę koncertową z Krzysztofem Cugowskim ruszy Zespół Mistrzów złożony z wybitnych muzyków. Zespół od ponad roku towarzyszy wokaliście i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów przed polską i zagraniczną publicznością.

Czas trwania: 2 godziny i 15 minut przerwy

 

Organizator: Adria - Art, adria-art.plinfo@adria-art.pl


Ania Dąbrowska - Jesienne wieczory w Katowicach 

Kiedy: 12 grudnia 2020 KONCERT ODWOŁANY!
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

 

Oświadczenie organizatora:

W związku z trwającą pandemią koronawirusa i ograniczeniami z nią związanymi, z przyczyn niezależnych od Organizatorów i Artystów, zaplanowany na 12.12.2020 koncert Ani Dąbrowskiej - Jesienne wieczory w Katowicach zostaje odwołany. Gwarantujemy możliwość zwrotu biletów - należy go dokonywać w miejscu zakupu. W przypadku problemów, prosimy o kontakt.  
Dziękujemy za okazaną wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.   
Mamy nadzieję zobaczyć się z Państwem bardzo szybko: zdrowi i wygłodniali wspólnego przeżywania koncertów.  
Do zobaczenia!  
Zespół Good Taste Production 

 

Organizator: Good Taste Production,  www.goodtaste.pl


Queen Symfonicznie


Szanowni Państwo,


w związku z utrzymaniem w całym kraju ograniczeń, które uniemożliwiają występy - jesteśmy zmuszeni przesunąć zaplanowane na 13 grudnia koncerty Queen Symfonicznie w Mieście Ogrodów w Katowicach na 27 marca 2021 roku. Wszystkie bilety zachowują ważność. Dziękujemy za wyrozumiałość i liczymy na spotkanie z Państwem w nowym terminie!
 

Queen Symfonicznie, Miasto Ogrodów, Piosenka Plus, Fantom Media.
 

UWAGA! Koncert zostają przeniesione  na 27 marca 2021.
Bilety zachowują ważność.

 

Kiedy: 13 grudnia 2020, godz. 16 i 19.30    NOWY TERMIN! Koncert przeniesiony na 27 marca 2021 roku, godz. 16.00 i 19.30
Gdzie: Sala koncertowa, Katowice Miasto Ogrodów 

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 7 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na blisko 200 dotychczasowych koncertach pojawiło się około 150000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018. To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach na 12 instrumentów. W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak.

Bilety dostępne w sieciach Ticketmaster/Eventim/Media Markt/Ebilet 
Organizator: Piosenka Plus” Anna Baszczok tel:77 888 13 86  mail anna@piosenka-plus.com


SCORPION'S SONGS SYMPHONIC

Kiedy: 19 lutego 2021, godz. 20 (Uwaga! Koncert przeniesiony na 13 listopada 2021 roku, godz. 20)
Gdzie:
Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Informacja od organizatora:

W związku z utrzymaniem w całym kraju obostrzeń, które uniemożliwiają występy - jesteśmy zmuszeni przesunąć zaplanowany na 19 lutego 2021, koncert SCORPION'S SONGS SYMPHONIC w Katowice Miasto Ogrodów na 13 listopada 2021 roku. Wszystkie bilety zachowują ważność, godzina pozostaje niezmieniona (20:00). Dziękujemy za wyrozumiałość i liczymy na spotkanie
z Państwem w nowym terminie!

Organizator: Anna Baszczok, TOBY HOLIDAY, +48 77 888 13 86, anna@piosenka-plus.com
www.piosenka-plus.com