Akademia Doświadczenia

Akademia Doświadczenia to miejsce spotkania dwóch pokoleń i wymiany doświadczenia, wiedzy, pasji i wigoru

Warsztaty o różnorodnej tematyce, budujące pomost, łączący dwa, pozornie odległe, światy. 
Akademia Doświadczenia urzeczywistnia współpracę międzypokoleniową . Daje możliwość bycia zarówno uczniem, jak i nauczycielem. To miejsce gdzie można nawiązać znajomości, rozwijać umiejętności oraz zdobywać wiedzę, również o sobie samym. 

 

Harmonogram kwiecień (spotkania online)

7 kwietnia 2020

„Łatwy i szybki sernik bez mąki” 

Sernik na bazie gotowanych ziemniaków zamiast użycia mąki w połączeniu z dodatkami smakowymi naturalnymi. Jest to krótkie kompendium wiedzy, dotyczące przygotowywania zdrowego posiłku w całym procesie tworzenia produktu do efektu gotowego do spożycia.

 

9 kwietnia 2020

„Pasztet roślinny na Wielkanoc i nie tylko” 

Pasztet roślinny na bazie soczewicy i suszonych pomidorów.

Jest to krótkie kompendium wiedzy, dotyczące przygotowywania zdrowego posiłku w całym procesie tworzenia produktu do efektu gotowego do spożycia.

 

16 kwietnia 2020

Warsztaty sylwetkowe

To spotkanie jest dedykowane kobietom, które chcą dobrze wyglądać, ale nie wiedzą, jak to zrobić, stają przed szafą ze stwierdzeniem „Nie mam się w co ubrać”, dla wszystkich kobiet, które nie czują się atrakcyjnie w swoich ubraniach. Na warsztatach sylwetkowych omówię najczęściej popełniane błędy w   stylizacji — na   przykładzie poszczególnych elementów garderoby oraz akcesoriów i dodatków. Dowiesz się, jak się ubierać, aby   twoja figura   miała harmonijny wygląd. Podpowiem, co ukryć, a co odsłonić   lub uwypuklić  , by wyglądać naprawdę atrakcyjnie.   
 

23 kwietnia 2020

„Koncert relaksacyjno uspokajający - misy, gongi i harfy” 

 

30 kwietnia 2020

Jak zatuszować brzuszek? 

To   spotkanie jest dedykowane kobietom, które chcą dowiedzieć się, jak właściwymi ubraniami można ukryć brzuszek. Zajęcia są poświęcone tematowi, który spędza sen z powiek wielu paniom. Dowiesz się, jak się ubierać, aby wyglądać szczuplej w okolicy talii, czego unikać i na co zwracać uwagę w codziennej stylizacji.